Продавець Интернет-магазин "Видео-игра" розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
300 відгуків
Интернет-магазин "Видео-игра"
+380674856948
+380674856948
+380674828551
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

IP відеокамери

IP-відеоспостереження — новий, перспективний напрям в області систем безпеки.

1 2

Одним із стрімко розвиваються напрямків в системах безпеки є IP-відеоспостереження. IP відеокамери спостереження застосовуються в системах відеоспостереження, як на великих, територіально розподілених об'єктах, так і в невеликих компаніях і приватних володіннях. Камери IP незамінні, коли існує необхідність віддаленого моніторингу за технологічними процесами, візуальної верифікації позаштатних ситуацій, віддаленого управління проектами. Мережеві камери виявляться незамінними в бізнесі, дозволяючи, наприклад, проводити віртуальні виставки, відео-конференції, наради або дистанційне навчання. Вони можуть тимчасово встановлюватися у місця великого скупчення людей для вивчення ситуацій.

Віддалений доступ до IP-камери в реальному часі ви можете отримати, використовуючи інтернет браузер (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera). Вам потрібно тільки вказати IP-адресу, ввести логін та пароль доступу і Ви зможете переглядати та записувати відео/аудіо, вносити зміни в налаштування. Віддалений доступ до мережевих камер відкриває можливість побудови розподілених систем відеоспостереження, об'єднують IP камери, що знаходяться в різних містах і навіть країнах. Сьогодні високошвидкісний інтернет надає можливість перегляду і запису відеопотоку від віддалених камер в реальному режимі часу, зі швидкістю 25 к/с і більше. IP-камери підтримують мережеві протоколи, що дозволяють передачу відеопотоків у форматах стиснення Motion JPEG, MPEG-4 або H. 264, а також відправляти окремі зображення у форматі JPEG.

IP-камер для відеоспостереження, на відміну від аналогових камер, для функціонування не потрібно включений комп'ютер або відеореєстратор. Будучи побудованими на базі комп'ютерів, IP камери спостереження володіють можливостями, недоступними для аналогових камер.

На ринку систем відеоспостереження представлені IP-камери з CCD і CMOS матрицями. Широко використовуються недорогі мегапіксельна CMOS матриці. Серед переваг більш дорогих CCD матриць - гарна передача кольорів, відмінна чутливість, можливість установки часу спрацьовування затвора, широкий динамічний діапазон. CCD матриці знайшли широко застосовуються у зовнішніх IP камерах, оскільки для вуличного спостереження важливі чутливість, широкий динамічний діапазон, можливість використання об'єктивів з автодіафрагмою. CCD матриці мегапіксельного дозволу, представлені сьогодні на ринку, володіють відмінною передачею кольору, чутливістю до 0.01 Люкс, ручним регулюванням часу спрацьовування затвора.

Тип живлення
У більшості камер відеоспостереження IP для приміщень реалізована технологія харчування PoE, що дозволяє передавати електроживлення і відеосигнал по одному кабелю, що призводить до спрощення і здешевлення монтажу. Для вуличних камер (з підігрівом корпуса) потрібна велика потужність: як правило, застосовується живлення High PoE або 12/24 Ст.

ІЧ-підсвічування, автоматично видаляється ІК-фільтр, режим день/ніч
дозволяють широко використовувати камери на слабо освітлених або неосвітлених територіях. Система «день-ніч» дозволяє отримувати зображення високої якості і при будь-якому освітленні.

Детектор руху
Функція може бути включена з боку камери або з боку сервера. Перевагою детекції руху у відеокамері є зниження навантаження на сервер і зменшення вартості системи відеоспостереження. Карта пам'яті