
Зарядний пристрій HTRC для аккумулятів 20А 12 В-24 В
2 676 ₴
- В наявності
- Код: P20
- +380 (67) 482-85-51Віктор
- +380 (99) 434-72-33Наталья
- +380 (93) 131-18-42Віктор
Зарядний пристрій SMART BATTERY CHARGE HTRC 20A — це комплексний пристрій для заряджання акумуляторів. Він обладнаний універсальними зарядними функціями, завдяки яким нам не потрібно купувати кілька зарядних пристроїв для заряджання акумуляторів за різними технологіями та різним навантаженням.
Автомобільний зарядний пристрій використовується для акумуляторів 12 В і 24 В, літієвих, LiFePo4, олив'яно-кислотних (AGM, GEL, EFB, SLA, залитих, WET тощо). Максимальний зарядний струм може досягати 20 амперів для акумуляторів 12 В і 10 амперів для акумуляторів 24 В.
Технічні характеристики:
• Модель: P20
• Вхідна напруга: 100 - 240В 50/60Гц
• Вихідна напруга: 12/24 В Авто
• Діапазон температур зберігання: від 10°C до 40°C
• Номінальний струм: 12 В 20 А макс. / 24 В 10 А макс.
• Охолодження: вентилятор
• Розмір: 158х90х50 мм
• Вага: 470г.
Інтелектуальне заряджання.
Автомобільний зарядний пристрій використовує 7-ступеневе автоматичне заряджання, включно з виявленням батареї, десульфатацією, підзаряджанням тощо, для досягнення найкращого та кращого заряджання. Режим ремонту використовується для ремонту й активації старих і розряджених акумуляторів. Мінімальна пускова напруга 7 В.
Простота у використанні.
Зарядний пристрій для автомобільних акумуляторів має 4 режими на одній кнопці. З РК-екраном, напругою батареї, зарядним струмом, температурою заряджання, повним зарядом батареї тощо. Автоматичне перемикання між літнім і зимовим режимами для адаптації до температури довкілля для оптимального заряджання.
Інтелектуальний захист.
Захист від іскор, захист від короткого замикання, захист від зворотного струму, захист від зниженої напруги, захист від перенапруги, захист від перевантаження за струмом, захист від перегрівання. Автоматично ідентифікуйте несправну батарею, щоб вчасно замінити її.
У комплекті:
• Зарядний пристрій HTRC P20
• Посилений затискач типу «крокодил» із захисною кришкою
• 2 кабельні наконечники для тривалого під'єднання
• Кабель живлення з чистої міді з м'якою житловою
• Посібник з експлуатації.
Автоматичне запам'ятовування: зарядний пристрій має функцію пам'яті й автоматично вибере останній режим.
Специфікація:
Вхід змінного струму: 100-240 В, 50/60 Гц
Вихідна напруга: 12 В/24 В
Вихідний струм: 12V20A і 24V10A /12V15A і 24V10A
Вихідна напруга холостого ходу: 27,6 В
Початкова напруга: > 7,0 В
Потужність і навантаження: макс. 240 Вт
Розмір: 158 х 90 х 50 мм (6,22 х 3,54 х 1,97 дюйма)
Підходить для: літієвих/LiFePO4/свинцево-кислотних (AGM,GEL,EFB, MF, FLOODED, VRLA, SLA та інших батарей.
Особливості:
Внимание
LIFEPO мають бути з платою захисту BMS
-Перемикач струму заряду.
-Тільки для батарей, використовуваних у системах керування батареями (BMS).
-Для заряджання акумуляторів LiFePO4 12 В або 24 В.
-Для активації або обслуговування слабких, старих і непрацюючих акумуляторів.
Використовується для вибору режиму заряджання літієвих батарей 12 В або 24 В,
-Не може відремонтувати сильно пошкоджені батареї. Не для літієвих і LiFePO4.
-Для звичайних олив'яно-кислотних акумуляторів/необслуговувані акумулятори
Включно з AGM, GEL, SLA, WET, DEEP CYCLE, EFB, кальцій тощо.
Пакет містить:
1X 20A Автомобільний зарядний пристрій
1 Подовжений шнур живлення 3 м (Довжина кабелів AU Plug лише 80 см)
1x кабельний затискач
1x Інструкція
1x коробка
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Зарядний |
| Виробник | Smart |
- Ціна: 2 676 ₴









